O firmie

megaduzy

CIEPŁO – CIEPŁOWNIA  *  KOCIOŁ – KOTŁOWNIA  *  OPAŁ – OPAŁOWNIA

Pod taką właśnie nazwą postanowiliśmy założyć samodzielną działalność polegającą na   dystrybucji pelletu oraz brykietu. Zajmujemy się sprzedażą produktów  od polskich producentów. Pragniemy w najlepszy sposób wykorzystać nasze kilkunastoletnie doświadczenie w handlu, wieloletnie doświadczenie bezpośredniego użytkownika różnych paliw, w tym pelletu.

Naszym celem jest być dla naszych Klientów partnerem godnym zaufania i ekspertem w tym, czym się zajmujemy. Dzielimy się naszą wiedzą oraz czerpiemy nową  także od naszych partnerów . Chcemy aby oferowane przez nas produkty cechowała najwyższa jakość i różnorodność. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i Państwa sugestie, stale podnosząc jakość naszego serwisu.

Naszym priorytetem jest  troska o ochronę środowiska. Promowanie i podnoszenie świadomości społecznej  nt. Odnawialnych Żródeł Energii ( OZE) jakim jest biomasa w postaci pelletu i brykietu. Promowanie pro-ekologicznych zachowań  – np. segregacja odpadów poprzez odbiór i utylizację opakowań po naszych produktach.

 

pellet stargard