Pomoc dla Matyldy

 

Pomóżmy Matyldzie normalnie żyć! 

 
Matylda urodziła się z bardzo poważną wadą: prawa nóżka Matyldy jest znacznie krótsza i zdeformowana. Brakuje kości strzałkowej, kość piszczelowa i udowa są krótsze i skrzywione. Stopa nie posiada większości kości, ma jeden nieprawidłowo wykształcony palec. Bez leczenia i kosztownych operacji Matylda nigdy nie będzie mogła chodzić i być samodzielna.  Ośrodek, specjalizujący się w leczeniu takich i podobnych wad, znajduje się w USA. To Paley Institute, od nazwiska wybitnego ortopedy, który od lat zajmuje się leczeniem najcięższych schorzeń ortopedycznych. Matylda jest już po pierwszej konsultacji medycznej u doktora Paleya, która odbyła się w Monachium. Jest konkretny plan leczenia: najpierw wielogodzinna i wieloetapowa operacja rekonstrukcji stopy, potem wydłużanie kości i rehabilitacja. 170 tysięcy dolarów! To cena zdrowia i normalnego życia Matyldy. 
 
Prywatnie, ale także jako firma Opałownia pomagamy rodzicom Matyldy w zebraniu tej kwoty. Dołącz do nas. Nie bądź obojętny na potrzeby drugiego człowieka. Dobro powraca!
 
Pomóc Matyldzie można dokonując wpłat na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: „1155 pomoc dla Matyldy Klimowicz”
Można przekazać 1% podatku dla Matyldy:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% wpisać „1155 pomoc dla Matyldy Klimowicz”
Matylda jest także podopieczną fundacji Siepomaga
 
 
Pomoc MatyldziePomoc Matyldzie 1Pomoc Matyldzie2

 

pellet stargard