Pellet Choszczno

Tylko certyfikowany opał o wysokiej wydajności!

Dostawa Pelletu – Choszczno i okolice

Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań współczesnego klienta. Oferujemy dostawę pelletu w Choszcznie i okolicy, dowozimy opał na wskazany adres, a na specjalne zlecenie realizujemy rozładunek. Możliwa darmowa dostawa pelletu w Choszcznie już od jednej palety.
Zainteresowanie przyjaznym środowisku opałem z każdym kolejnym sezonem jest coraz większe. Dlatego wciąż doskonalimy naszą ofertę, dążąc do maksymalnie korzystnego dla klienta stosunku jakości do ceny.

Zamówienie na pellet w Choszcznie i okolicy realizujemy w konkurencyjnie krótkim czasie. Jest to możliwe dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi, jak również nowoczesnemu zapleczu transportowemu. Posiadamy kilka pojazdów dostawczych o różnej ładowności, dzięki czemu możemy w jednym czasie realizować więcej niż jedno zamówienie. Dostawa pelletu w Choszcznie jest możliwa przez 5 dni w tygodniu. Klient może również odebrać pellet osobiście z naszego magazynu zlokalizowanego w miejscowości Klępino.

Pellet przyjazny środowisku i Twojemu budżetowi

Pellet to alternatywa dla bardziej tradycyjnego i powszechnie stosowanego opału, jakim jest węgiel. Zastępuje również ekogroszek, będąc od niego bardziej przyjaznym środowisku rozwiązaniem. Nasz pellet sprzedawany na terenie Choszczna jest czystym pelletem drzewnym, produkowanym z trocin. Cechuje się on możliwie najniższą emisją szkodliwego CO2, co przekłada się na czystość powietrza i lepsze warunki do oddychania. Jednocześnie w zdecydowanie mniejszym stopniu przyczyniamy się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Do zalet pelletu należy również zaliczyć jego niską wilgotność, co przekłada się na jego ponadprzeciętną wydajność. Pellet jest też czysty w spalaniu, podnosząc tym samym komfort ogrzewania budynku i obsługi pieca. Produktem spalania pelletu jest popiół, który można wykorzystać jako nawóz do ogrodu.
Piece na pellet są samoobsługowe, minimalizując tym samym ingerencję człowieka w proces spalania.

Pellet Choszczno – sprawdzony opał

Pellet z Choszczna to opał o zawartości wody poniżej 10%. Wytwarzany jest w kontrolowanym procesie produkcji z uwzględnieniem wszystkich zasad zrównoważonego rozwoju. Jest wysokokaloryczny i bardzo wydajny. W trakcie spalania 1 tony pelletu wytwarzane jest 2-4 kg popiołu, czyli kilkakrotnie mniej niż przy innych źródłach energii. Nasz pellet posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz badania.
Zamów pellet w Choszcznie. Zapewniamy dostawę, rozładunek i bardzo korzystne warunki współpracy!

Pellet Fabich

Fabich Premium

1200,00 zł

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1200,00

Pellet LAVA Premium

Lava Premium

1650,00 zł
1500,00 zł

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1650,00

pellet Excellent Selection

Excellent Selection

1530,00 zł
1400,00 zł

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1380,00

Pellet Holzpellets Premium

Holzpellets Premium

1450,00 zł
1300,00 zł

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1450,00