Pellet Choszczno

Tylko certyfikowany opał o wysokiej wydajności!

Dostawa Pelletu – Choszczno i okolice

Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań współczesnego klienta. Oferujemy dostawę pelletu w Choszcznie i okolicy, dowozimy opał na wskazany adres, a na specjalne zlecenie realizujemy rozładunek. Możliwa darmowa dostawa pelletu w Choszcznie już od jednej palety.
Zainteresowanie przyjaznym środowisku opałem z każdym kolejnym sezonem jest coraz większe. Dlatego wciąż doskonalimy naszą ofertę, dążąc do maksymalnie korzystnego dla klienta stosunku jakości do ceny.

Zamówienie na pellet w Choszcznie i okolicy realizujemy w konkurencyjnie krótkim czasie. Jest to możliwe dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi, jak również nowoczesnemu zapleczu transportowemu. Posiadamy kilka pojazdów dostawczych o różnej ładowności, dzięki czemu możemy w jednym czasie realizować więcej niż jedno zamówienie. Dostawa pelletu w Choszcznie jest możliwa przez 5 dni w tygodniu. Klient może również odebrać pellet osobiście z naszego magazynu zlokalizowanego w miejscowości Klępino.

Pellet przyjazny środowisku i Twojemu budżetowi

Pellet to alternatywa dla bardziej tradycyjnego i powszechnie stosowanego opału, jakim jest węgiel. Zastępuje również ekogroszek, będąc od niego bardziej przyjaznym środowisku rozwiązaniem. Nasz pellet sprzedawany na terenie Choszczna jest czystym pelletem drzewnym, produkowanym z trocin. Cechuje się on możliwie najniższą emisją szkodliwego CO2, co przekłada się na czystość powietrza i lepsze warunki do oddychania. Jednocześnie w zdecydowanie mniejszym stopniu przyczyniamy się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Do zalet pelletu należy również zaliczyć jego niską wilgotność, co przekłada się na jego ponadprzeciętną wydajność. Pellet jest też czysty w spalaniu, podnosząc tym samym komfort ogrzewania budynku i obsługi pieca. Produktem spalania pelletu jest popiół, który można wykorzystać jako nawóz do ogrodu.
Piece na pellet są samoobsługowe, minimalizując tym samym ingerencję człowieka w proces spalania.

Pellet Choszczno – sprawdzony opał

Pellet z Choszczna to opał o zawartości wody poniżej 10%. Wytwarzany jest w kontrolowanym procesie produkcji z uwzględnieniem wszystkich zasad zrównoważonego rozwoju. Jest wysokokaloryczny i bardzo wydajny. W trakcie spalania 1 tony pelletu wytwarzane jest 2-4 kg popiołu, czyli kilkakrotnie mniej niż przy innych źródłach energii. Nasz pellet posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz badania.
Zamów pellet w Choszcznie. Zapewniamy dostawę, rozładunek i bardzo korzystne warunki współpracy!

Pellet Fabrich

Fabich Premium

2700,00

2400,00

WIĘCEJ
Pellet LAVA Premium

Pellet Lava Premium

chwilowy brak

WIĘCEJ
pellet Excellent Selection

Excellent Selection

3050,00

WIĘCEJ
Pellet Holzpellets Premium

Holzpellets Premium

2800,00

2400,00

WIĘCEJ
pełna oferta sprzedaży pelletu