O nas

CIEPŁO – CIEPŁOWNIA

KOCIOŁ – KOTŁOWNIA

OPAŁ – OPAŁOWNIA

Pod taką właśnie nazwą postanowiliśmy założyć działalność polegającą na dystrybucji pelletu, brykietu, węgla oraz urządzeń grzewczych. Zajmujemy się sprzedażą produktów głównie od polskich producentów. Pragniemy w najlepszy sposób wykorzystać nasze kilkunastoletnie doświadczenie w handlu i wieloletnie doświadczenie bezpośredniego użytkownika różnych paliw, przede wszystkim pelletu.

Własne magazyny, odpowiednie zapasy i różnorodność towaru sprawią, że zawsze otrzymasz towar którego oczekujesz. Dobrze dobrana flota pojazdów, gwarantuje optymalną i zawsze bezpieczną dostawę Twojego zamówienia.

W swojej ofercie posiadamy tylko certyfikowany i najlepszej jakości towar. Din plus, EN plus A1, FSC, EN plus A2 – to certyfikaty odpowiadające za wysoki poziom jakości pelletu i surowca do jego produkcji.

Naszym celem jest być dla naszych Klientów partnerem godnym zaufania i ekspertem w tym, czym się zajmujemy. Dzielimy się naszą wiedzą oraz czerpiemy nową, także od naszych partnerów i klientów. Chcemy aby oferowane przez nas produkty cechowała najwyższa jakość oraz różnorodność. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i Państwa sugestie. Stale podnosimy jakość naszego serwisu.

Naszym priorytetem jest troska o ochronę środowiska.
Stawiamy również na promowanie i podnoszenie świadomości społecznej nt. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) jakim jest biomasa w postaci pelletu i brykietu.

Galeria

Szukasz dobrego opału?

Zapraszamy do nas!