Pellet Gryfino

Pellet Gryfino. Ogrzewaj mieszkanie tanio, skutecznie i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym!

Pellet Gryfino– ekologiczny i ekonomiczny opał

Pellet jest materiałem opałowym pochodzenia naturalnego, produkowanym z różnych tworzyw. Najczęściej są to odpady drzewne takie jak zrębki, wióry czy trociny, w związku z tym jest to opał ekologiczny. Pellet z Gryfina jest w formie granulatu, mającego średnicę 6 lub 8 mm. Co najważniejsze, spalanie pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne. Ilość wytwarzanego w tym procesie CO2 jest równoważna ilości pochłoniętej wcześniej przez roślinę. To ekologiczna alternatywa dla węgla i również lepsze rozwiązanie niż popularny dzisiaj ekogroszek. Wysoka kaloryczność naszego pelletu z Gryfina przekłada się na ponadprzeciętną wydajność opału oraz jego oszczędność. To z kolei skutkuje niższymi kosztami ogrzewania budynku.

Ilość produkowanego popiołu nigdy nie jest większa, niż 0,63%. W przypadku pelletu dostarczanego do Gryfina z 1 tony powstaje zaledwie 2-4 kg popiołu. Ma to wpływ na większy komfort i czystość palenia. O wygodzie decyduje też samoobsługowy piec, który ogranicza do minimum ingerencję człowieka. Pellet wpisuje się w aktualne eko trendy, których współczesne społeczeństwo jest coraz bardziej świadome.

Kompleksowa realizacja zamówienia pelletu w Gryfinie

Po pierwsze, zawsze stawiamy na kompleksową i profesjonalną obsługę klienta. Realizujemy dostawę pelletu w Gryfinie i okolicy w korzystnej cenie. Możliwa darmowa dostawa pelletu już od jednej palety. Możliwe jest również zamówienie rozładunku, który również jest w cenie lub za ustaloną dopłatą w zależności od wielkości zamówienia, jak też naszych warunków współpracy z klientem. Pracujemy przez 5 dni w tygodniu, od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych. Dostawa pelletu w Gryfinie odbywa się zawsze w dogodnej dla klienta godzinie. Dodatkowo w razie potrzeby służymy pomocą w wyborze odpowiedniego opału.

Skorzystaj z wygodnej opcji dostawy pelletu w Gryfinie i okolicy! Oszczędzaj czas i ograniczaj koszty.

Pellet Fabich

Fabich Premium

1200,00

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1200,00

Pellet LAVA Premium

Lava Premium

1650,0

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1650,00

pellet Excellent Selection

Excellent Selection

1530,00
1480,00

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1530,00

Premium Plus

1500,00
1450,00

990 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1500,00