Pellet Gryfino

Pellet Gryfino. Ogrzewaj mieszkanie tanio, skutecznie i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym!

Pellet Gryfino– ekologiczny i ekonomiczny opał

Pellet jest materiałem opałowym pochodzenia naturalnego, produkowanym z różnych tworzyw. Najczęściej są to odpady drzewne takie jak zrębki, wióry czy trociny, w związku z tym jest to opał ekologiczny. Pellet z Gryfina jest w formie granulatu, mającego średnicę 6 lub 8 mm. Co najważniejsze, spalanie pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne. Ilość wytwarzanego w tym procesie CO2 jest równoważna ilości pochłoniętej wcześniej przez roślinę. To ekologiczna alternatywa dla węgla i również lepsze rozwiązanie niż popularny dzisiaj ekogroszek. Wysoka kaloryczność naszego pelletu z Gryfina przekłada się na ponadprzeciętną wydajność opału oraz jego oszczędność. To z kolei skutkuje niższymi kosztami ogrzewania budynku.

Ilość produkowanego popiołu nigdy nie jest większa, niż 0,63%. W przypadku pelletu dostarczanego do Gryfina z 1 tony powstaje zaledwie 2-4 kg popiołu. Ma to wpływ na większy komfort i czystość palenia. O wygodzie decyduje też samoobsługowy piec, który ogranicza do minimum ingerencję człowieka. Pellet wpisuje się w aktualne eko trendy, których współczesne społeczeństwo jest coraz bardziej świadome.

Kompleksowa realizacja zamówienia pelletu w Gryfinie

Po pierwsze, zawsze stawiamy na kompleksową i profesjonalną obsługę klienta. Realizujemy dostawę pelletu w Gryfinie i okolicy w korzystnej cenie. Możliwa darmowa dostawa pelletu już od jednej palety. Możliwe jest również zamówienie rozładunku, który również jest w cenie lub za ustaloną dopłatą w zależności od wielkości zamówienia, jak też naszych warunków współpracy z klientem. Pracujemy przez 5 dni w tygodniu, od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych. Dostawa pelletu w Gryfinie odbywa się zawsze w dogodnej dla klienta godzinie. Dodatkowo w razie potrzeby służymy pomocą w wyborze odpowiedniego opału.

Skorzystaj z wygodnej opcji dostawy pelletu w Gryfinie i okolicy! Oszczędzaj czas i ograniczaj koszty.

Pellet Fabrich

Fabich Premium

2700,00

2400,00

WIĘCEJ
Pellet LAVA Premium

Pellet Lava Premium

chwilowy brak

WIĘCEJ
pellet Excellent Selection

Excellent Selection

3050,00

WIĘCEJ
Pellet Premium Plus

Pellet Premium Plus

3100,00

2500,00

WIĘCEJ
pełna oferta sprzedaży pelletu