Pellet Nowogard

Lokalna firma – szybka oraz darmowa dostawa

Sprzedaż pelletu – Nowogard i okolice

Ogrzewasz swoje pomieszczenia pelletem lub zastanawiasz się nad przejściem na tę popularną formę? Doskonały wybór, ponieważ pellet drzewny jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego niż ekogroszek, a jednocześnie bardzo szybko wydziela ciepło ze względu na wysoką kaloryczność. Co więcej, pellet jest również materiałem czystym, który pomoże Ci zachować porządek w kotłowni przy jednoczesnym niewielkim obciążeniu portfela. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty. Nowogard i okolice to miejsce, gdzie dowozimy pellet średnio raz w tygodniu. Nie zwlekaj więc i złóż zamówienie już dziś!

Czym jest pellet?

Pellet do pieca to nowoczesny materiał grzewczy wykonywany z biomasy. Do jego wyprodukowania wykorzystuje się suche trociny drzewne. Drewno posiada w swoim składzie naturalne ligniny, co w dobrych gatunkowo pelletach pozwala uniknąć dodatku substancji zbrylających w celu uzyskania pożądanego kształtu. Cechami charakterystycznymi pelletu jest wysoka kaloryczność, która przekłada się na efektywność i wydajność ogrzewania. Materiał ten z pewnością docenią również osoby, które dbają o środowisko naturalne. Rozwiązanie to stanowi bowiem jedną z bardziej ekologicznych form ogrzewania, która wydziela niewielkie ilości dwutlenku węgla oraz znikomą ilość popiołu. Podczas spalania 1 tony pelletu powstaje od 2 do 4 kg popiołu, który z powodzeniem może być wykorzystany jako nawóz naturalny. Warto więc wybrać tę formę ogrzewania z naszej oferty.

Korzystny dla portfela pellet – dostawa Nowogard

Pellet to odnawialne źródło energii, które w przeciwieństwie do węgla, gazu ziemnego lub oleju opałowego łatwo jest pozyskać przy niewielkich nakładach finansowych. Fakt ten wpływa więc znacznie na cenę pelletu, która jest bardzo korzystna dla jego użytkowników.

Większość gospodarstw domowych decyduje się na zakup pelletu o średnicy 6 mm, który pozwala na użytkowanie w przeważającej części kotłów zamontowanych w polskich kotłowniach. Z nami zyskujesz pewność, że zamawiasz materiał grzewczy ze sprawdzonego źródła, posiadający niezbędne certyfikaty jakości. Wszystko to w atrakcyjnych cenach oraz z dowozem do Nowogardu i okolic. Swoje dostawy realizujemy raz w tygodniu, dlatego nie zwlekaj i zamów już dzisiaj opał do swojego kotła!

Pellet Nowogard – jak wybrać opał dla siebie?

Na rynku dostępne są różne typy pelletu, jednak jego zakup w sprawdzonym miejscu gwarantuje wysoką jakość i wydajność opału. Jest to niezwykle istotne nie tylko ze względu na koszty ogrzewania pomieszczeń, ale również właściwą eksploatację zamontowanych kotłów. Warto więc wybierać certyfikowane materiały grzewcze. Pellet z naszej oferty charakteryzuje się:
– zawartością wody poniżej 10%,
– zapachem drewna w pomieszczeniu podczas spalania,
– regularnym kształtem i gładką powierzchnią kawałków opału,
– powstawaniem od 2 do max. 4 kg popiołu podczas spalania 1 tony pelletu.

Zapraszamy do składania zamówień i korzystania z opcji dostawy pelletu do Nowogardu i okolic!

Pellet Fabich

Fabich Premium

1200,00 zł

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1200,00

Pellet LAVA Premium

Lava Premium

1650,00 zł
1500,00 zł

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1650,00

pellet Excellent Selection

Excellent Selection

1530,00 zł
1400,00 zł

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1380,00

Pellet Holzpellets Premium

Holzpellets Premium

1450,00 zł
1300,00 zł

975 kg

najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1450,00

Szukasz dobrego opału?

Zapraszamy do nas!